TERAPIA KRĘGOSŁUPA I OSTEOPATIA

Podczas terapii kręgosłupa łączymy techiki terapii manualnej, osteopatii, punktów spustowych, kinezytapingu dostosowyjąc je do indywidualnych potrzeb wynikających z procesu terapeutycznego.

BIOREZONANS

Diagnostyka częstotliwościowo-falowa jest szybką stosunkowo tanią i rzetelną metodą sprawdzania kompleksowo organizmu.

Terapia biorezonansowa jest bardzo skuteczna, gdyż z łatwością celuje w konkretny patogen lub inny czynnik, będący przyczyną naszego stanu chorobowego.

ZDROWY STYL ŻYCIA

Proponujemy zastosowanie kilku prostych technik zmieniających przyzwyczajenia m.in. żywieniowe, które korzystnie wpłyną na polepszenie stanu zdrowia.

Trening oddechowy to kolejna propozycja będąca źródłem zdrowia i spokoju.

 

FIZJOTERAPIA

 

W naszym gabinecie koncentrujemy się na holistycznym spojrzeniu na zdrowie, traktujemy organizm człowieka jako integralną całość. Stosowane przez nas terapie nie skupiają się zatem na wyizolowanych objawach, lecz na całości wzajemnie oddziałujących na siebie systemów  w ciele człowieka, z uwzględnieniem zarówno jego kondycji fizycznej, jak i psychicznej.

Zabiegi fizjoterapeutyczne stosowane w naszym gabinecie wykorzystują naturalny potencjał Twojego ciała. Terapie mają tylko pobudzić organizm, by bronił się sam.

Staramy się znaleźć i zniwelować element, który pogorszył stan ogólny zdrowia, a nie tylko i wyłącznie działać p/bólowo. Możemy doraźnie pomóc i dostarczyć organizmowi odpowiedni impuls. Reszta zależy od Ciebie samego.

Prowadzimy zarejestrowaną praktykę Fizjoterapeutyczną.

NASI PARTNERZY

 

TUTAJ BĘDZIE SLIDER Fizjoterapia

 

REMEX Medyczne Centrum
FIZJOTERAPIA van der Coghen

ul. J. Gawliny 66
41-506 Chorzów
603 641 139
32 245 48 21
remex@vandercoghen.pl